Zapisaliśmy Cię do naszej bazy adresów. Będziemy Cię na bieżąco informować o nowościach.

jesteśmySMART

Uczymy bawiąc!

jesteśmyFUN

Bawimy ucząc!

Oferta przeznaczona dla absolwentów wyższych uczelni oraz studentów.
 Firma Smart and Fun poszukuje instruktorów do prowadzenia zajęć z robotyki i warsztatów chemiczno-fizycznych.
 Obowiązki:
 - przygotowanie i prowadzenie warsztatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży (na podstawie
  autorskiego programu Smart and Fun)
- prowadzenie lekcji pokazowych w przedszkolach i szkołach
- prowadzenie warsztatowych imprez okolicznościowych
- organizacja zajęć od strony technicznej
 Wymagania:
 - mile widziana znajomość klocków Lego Mindstorms i WeDo
- umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
- dyspozycyjność
- kreatywność, odpowiedzialność, punktualność
 Oferujemy:
- szkolenia przygotowujące do prowadzenia warsztatów
- możliwość dopasowania godzin pracy do innych zajęć
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
 CV ze zdjęciem oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji o pracę dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji realizowanej przez Agatę Kosmalę prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Agata Kosmala Smart and Fun w Krakowie. Niniejsza zgoda na przetwarzanie danych osobowych obejmuje również przetwarzanie moich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż jeden rok od daty zgłoszenia mojej aplikacji" prosimy kierować na adres: biuro@smartandfun.pl